Az üresen zötyögő felcsúti kisvasútról és a Pancho-arénáról szóló forgatás közben motozták meg a német RTL stábját és az őket kísérő LMP-s Hadházy Ákost a rendőrök.
Felcsúton az európai uniós pénzből épült kisvasútnál és a Pancho-arénánál forgatott a német RTL tévécsatorna stábja Hadházy Ákos, a Lehet Más a Politika (LMP) társelnöke kíséretében, amikor a településen járőröző rendőrök megmotozták őket – írja a 444 Hadházy Ákos az esetről szóló Facebook bejegyzésére hivatkozva.
A politikus szerint a német újságírók eléggé meglepődtek és felháborodtak a rendőrség eljárásán, tekintve, hogy az egyetlen bűnük annyi volt, hogy kamerával járkáltak Felcsúton.
A motozást kamerával rögzítette az német RTL operatőre, úgyhogy valószínűleg viszontlátható lesz majd a tévécsatorna képernyőjén.